fbpx
skip to Main Content

Get in touch

Ready to begin your Dromeas journey? Get in touch to get started!

  Dromeas Yachts Turkey

  2009 yılında başlattığımız girişimimiz, 2010 yılında DUFOUR YACHTS ‘ın bünyemize katılımıyla ivme kazandı. 2011 yılı 2. yarısında dünyanın önde gelen katamaran üreticisi FOUNTAINE PAJOT ‘un yelkenli katamaran ürünlerinin distribütörlüğünü alarak seçkin ürün yelpazemize yeni bir marka daha ekledik. 2012 yılında ise, yelkenli katamaranlardaki başarımızın bir göstergesi olarak FOUNTAINE PAJOT MOTORYACHTS ile de anlaşma imzaladık.

  2011 yılında DUFOUR YACHTS distribütörleri arasında “Dünyanın en iyi performans gösteren distribütörü” başarı ödülünü, FOUNTAINE PAJOT tarafından da “En iyi lansman yapan mümessil ödülünü aldık. Kazandığımız ivme 2015 yılında Fountaine Pajot distribütörleri içinde ” The Best Worldwide Dealer” ödülünü de bize kazandırdı.

  Başarıyla geçen 10 yılın ardından 2021 yılında, DUFOUR YACHTS tarafından Gold Award 2021 ödülünü, FOUNTAINE PAJOT yelkenli katamaranlar kategorisinde ise Best Growth ödülünü gururla kabul ettik.

  2020 yılında distribütörlüklerimize Türkiye’de üretilen DROMEAS YACHTS’ı da ekleyerek müşterilerimizin farklı ihtiyaç ve tutkularına ev sahipliği yapmaya devam etmekteyiz.

  DUFOUR YACHTS, 1964 yılına uzanan bir başarının öyküsüdür. Denizlerin aşığı Michael Dufour tarafından kurulan firma; günümüzde, üretim teknolojisi, yenilikçi tasarımları ve yüksek konfor özelliklerinin yanı sıra, hızlı gövde yapısı, güvenli, kolay ve başarılı yelken performansları ile kabul görmüş yelkenli tekneler üretmektedir. Günümüzde, 9 farklı model ile üretim yapılmakta olup, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

  FOUNTAINE PAJOT, 1976 yılında kuruldu ve ilk yelkenli katamaranını 1983 de, ilk motoryat katamaranını da 1998 yılında üretti. O günden bugüne 45 farklı modelde 4500‘ün üzerinde tekne teslim etti. Yüksek üretim teknolojisi ile konfor, denizcilik ve performansı birleştirerek tüm ürettiği tekneleri ile ayrıcalıklı bir konuma sahip olduğu dünyaca kabul edilir.

  DROMEAS YACHTS, 2017 yılında Efe Kuyumcu tarafından kuruldu. Bugün, 12.000 m2’yi aşan 2 büyük üretim tesisine yayılarak, yüksek performanslı, hafif, sandviç fiberglas açık deniz motorlu tekneleri 6 farklı modelde üretmektedir.

  TUR MARİN Sonsuz Mavilik, Sınırsız Mutluluk…

  ADDRESS

  Tur Marin
  İhsan Aksoy sok. Fulya Apt. 2B 10/4 Çamlık Etiler
  İSTANBUL

  Back To Top